Invisible

Відкривання дверей INVISIBLE - це, на перший погляд, непомітні конструкції на поверхні стіни, порівнюючи зі стандартними дверима. «Невидимість» створюється за рахунок використання алюмінієвого короба, який вбудовується в стіну і після монтажу шпаклюється, внаслідок чого і відбувається зливання зі стіною. Конструктивне рішення та дизайнерське оформлення дозволяє змонтувати дверне полотно в отворі врівень з площиною стіни, при цьому двері можуть відкриватися назовні або всередину (inside).

Головна особливість такої конструкції полягає в тому, що колір і фактура стіни та дверного полотна виконуються в єдиному стилі, фактурі та кольорі, тобто їх можна фарбувати на об'єкті або обклеювати шпалерами. Можна вибрати моделі зі стандартним фабричним декоруванням: фарба, шпон, скло тощо.

Приховані міжкімнатні двері під фарбування доречні, коли необхідно розширити простір, візуально витягнути або розтягнути стіни. Також використовуються, коли є необхідність облаштувати потаємні приміщення. Це рішення дозволить створити відчуття збільшеного простору та неповторний стиль кімнати.


Колекції, які можна реалізувати системою Invisible

Arte
Bone
Drive
Casa
Evo
Fly
G-line
Hide
Isy
Loft
Invisible line
Porta
Krio
Joy