Касетна

Приховані розсувні двері-пенал не вимагають вільного місця для відкривання. Полотно ховається в спеціальну касету, змонтовану всередині отвору, тому стулку практично не видно у відкритому стані. Це дає можливість без обмежень використовувати простір уздовж стіни. Касетна зсувна конструкція не потребує нижньої направляючої, тому не порушує цілісність підлогового покриття.

Монтаж касети, в яку буде заїжджати полотно, здійснюють перед фінішними оздоблювальними роботами, тому планувати установку таких конструкцій в дверний отвір необхідно на ранніх стадіях ремонту. Найпоширеніший варіант - монтаж фальш-стіни з гіпсокартону перед існуючою стіною. В отриману нішу кріпиться пенал.

Говорячи про переваги таких систем, необхідно згадати найголовніші:

Істотне скорочення місця, необхідного для функціонування дверей. При проведенні грамотної установки, двері купейного типу не виступають за межі дверного отвору.

Можливість виготовлення та установки одно- і двостулкових рішень. Тепер не має значення, якої ширини дверний отвір - вузькому підійде одностулкові касетні двері, широкий же буде відмінно закривати система з двома стулками.


Колекції, які можна реалізувати системою Касетна

Arte
Bone
Drive
Casa
Evo
Fly
G-line
Hide
Isy
Loft
Invisible line
Porta
Krio
Joy