Cooperation

пропозиція для дизайнерів і архітекторів

01

Запорука успішної реалізації будь-якого дизайнерського проекту - це тісна спільна робота того, хто створив ідею, і того, хто її може втілити в життя. Саме тому найулюбленіша частина нашої роботи полягає в моменті співпраці з тими, хто створює круті нестандартні ідеї та шукає шляхи їх втілення. Ми вже давно стали справжніми друзями з багатьма дизайн-студіями, архітектурними бюро та кампаніями з комплектації дизайнерських ремонтів. І якщо Ви теж займаєтеся створенням крутих дизайн-ідей, ми раді запросити Вас до нас в гості в будь-який з шоу-румів, де зустрінемо Вас зі смачною кавою та детальною презентацією наших можливостей і відкритістю для реалізації найсміливіших Ваших ідей.

02

5 основних причин працювати з нами

З нами зручно - кожен наш менеджер - фахівець своєї справи, готовий передбачити та попередити всі технічні нюанси по проекту.

З нами простіше - ми цінуємо ваш час і комфорт, тому приготували повний пакет актуальних інформаційних матеріалів (каталоги, 3D моделі, зразки кольорів і покриттів).

З нами вигідно - розміщуючи замовлення у нас, Ви можете бути впевнені, що отримали найчеснішу ціну для Вас і відповідно для Вашого клієнта.

З нами легко бути в тренді - ми стежимо за останніми тенденціями світових новинок і завжди готові принести їх Вам.

З нами цікаво - ми готові ділитися можливостями, натхненням і завжди відкриті до співпраці c талановитими дизайнерами інтер'єру і архітекторами.

03

Cooperation